top of page

החלומות שלנו ניתנים להגשמה בהתאם למקום אליו אנחנו רוצים לגדול

לריסה חבסטובסקי - המלצות

המלצות

לריסה היקרה,

תודה רבה לתהליך האימון המעצים.

 

אין ספק שאת מאמנת מדהימה, בעלת יכולת קשב מדהימות, הרבה הכוונה להצלחה וסבלנות ראויים להערכה.

 

היכולת שלך להקשיב בין השורות ובין המילים היו מאוד מרשימים מבחינתי ועזרו לי מאוד להבין הרבה דברים שלא הייתי מגיה אליהם לבד. 

 

מודה לך מכל הלב ומאחלת לך הצלחה רבה בדרך כמאמנת. 

 

באהבה,

דפי מור-חרותי

הגעתי אל לריסה כאשר הייתי בפרשת דרכים משמעותית בחיי: 
מעבר דירה, קשיים אישיים ומשפחתיים, קשיים כלכליים, ומעל הכל - הרצון והצורך לחזור לעבודות היצירה שלי ולהתפרנס מהן. 
היו לי המון תכניות, אך לא היתה לי אנרגיה להתחיל התארגן, נראה לי שכל  התכניות והמטלות היו רבות מדי לאדם אחד....
לריסה, בגישתה המיוחדת, ידעה למקד אותי במטרות לפי סדרי עדיפויות ובשלבי התקדמות מתונים, צעד אחר צעד מבלי לשאוף גבוה מדי בטרם עת ומבלי לדלג על השלבים הראשוניים שנראים קטנים,  אך הם כה חשובים להחזרת  הבטחון העצמי ולחיזוק האמון ביכולת האישית.

אין לי ספק שמעורבותה של לריסה: המקצועית והאנושית כאחת, תרמו תרומה מכרעת למקום שבו אני נמצאת היום, כשרוב המטרות שהצבתי לעצמי כשעבדתי איתה – הושגו ! על האחרות אני עדיין עובדת בכוחות מחודשים ואמון ביכולתי להצליח.
בכבוד רב,

א.ש.

כשהייתי בצומת דרכים, התלבטתי על החלטה גורלית,  מרוקנת נפשית וללא אנרגיות לעשות את הצעד הבא.  

פניתי לאימון עם לריסה, שם מצאתי הרבה הקשבה, מחשבה חיובית, העצמה, מקצועיות,איכפתיות.

הצלחתי לשנות את חיי לטובה ולהגיע למטרה שהצבתי לעצמי.  

הייתי בהתלבטות קשה וים של פחדים ואי ודאות בין לעזוב את כל מה  שהשגתי בארץ: מעמד, תפקיד, מקצוע, משפחה, חברים ולהתחיל את הכל מהתחלה בארץ אחרת לבין להישאר בארץ בידוע ומוכר. 

בזכות האימון עם לריסה ראיתי את הסיטואציה מצד אחר פחות שלילי, הצלחנו לבנות תוכנית פעולה לתווך קצר וארוך, לבנות את החיים שלי ולאט לאט להתפתח, בעזרת תהליך אימוני הצלחתי להבין ולהכיר את עצמי לעומק, לענות על שאלות שלפניכן נמנעתי מלהתמודד איתם. 
חלק מהאימון התבצע דרך סקייפ, גם לאחר סיום האימון לריסה המשיכה להתעניין בהישגים שלי. 

הרגשתי  יותר בטוחה בעצמי , מעוצמת ומסוגלת. 

 

ממליצה בחום ו.מ .

לריסה היא אישה מקסימה ומיוחדת😊😊😊יש לה לב זהב עם הרבה סבלנות נותנת חום ואהבה מאד נהנתי איתה.

היא ממש עזרה לי כמה שהיא יכלה ב"ה הצלחתי להשתפר הרבה יותר טוב מפעם הרגשתי הרבה יותר כייף ושמחה למדתי להיות עצמאית ולהתמודד עם בעיות, בהתחלה לא הערכתי את עצמי מספיק, לא קיבלתי את עצמי כמו שאני אחרי האימון עם לריסה למדתי לאהוב את עצמי, ומצאתי גבר שאני אוהבת והתחתנו ברוך השם מתמודדת עם זוגיות יותר טוב..

ויש לי גם יותר חברות מפעם. מאד מרוצה ממנה וממליצה בחום :)


ש.ו.
האימון התבצע בתירגום של מתורגמנית לשפת סימנים.  היה תהליך מעצים ומאתגר.

לריסה את אדם מאוד מיוחד שיודע להקשיב ולקבל את השונה, יש לך יכולת להוביל את האדם לאמונה עצמית שהוא יכול לחולל שינוי בעצמו, את יודעת להקנות בטחון עצמי למתאמן, במהלך תהליך אימוני הצלחתי ללמוד אסטרטגיות חדשות שעוזרות לי לנהל את עצמי בצורה אפקטיבית במסגרת ציר הזמן שלי. התובנות שלי: תהליך אימוני זה תהליך חשוב שכל אדם צריך לעבור והכל אפשרי אם מציבים מטרות ופועלים נכון להגשימן.

מ.ר

לריסה- את מהממת , יש לך המון עוצמה בדיבור שלך. כל פעם חיכיתי לשמוע את הפרשנות( שיקוף, מראה) מהצד שלך למה שקורה איתי , עזרת לי למצוא פיתרון אצלי ולא ליפתור במקומי פחות התחברתי לעזרים וקלפים- אני יותר האמנתי בדיבור , שאילת שאלות מעמיקות, שיחה שהובילה למסקנות ומחשבות. במהלך תהליך האימוני למדתי על עצמי שסיגנון הניהול שלי הוא ייחודי לי, לא מתפשר, שאני יכולה להיות אסרטיבית, ממוקדת והגיונית בצורת הניהול.

את מאוד מחוייבת, מאוד מעריכה את הסבלנות שלך, עזרת לי ראות בי את העוצמות שלי, נתת לי פרספקטיבה שונה על הדברים שבמחשבה שלי עצרו אותי וחסמו אותי מלהתקדם. 

אני לא הכי קלה גם לא בזמנים, לא בתהליך ותמיד היית מאוד מתחשבת וזה חשוב לי מאוד. לכן קשה לומר שלום.

את ממש מאמנת בנשמתך, גם כשאת לא באימון תמיד מרגישים רצונך לעזור, להבין את הצד השני.  
את מצליחה לנהל דיאלוג גם בשתיקתך.  
יכולות שיקוף ויכולת השפעה והובלה מאוד מפותחות אצלך.  
כבן אדם את נעימה ומאפשרת פתיחות וחיבור כמעט מידי. 
ממקדת מאוד , לא נותנת לברוח לצדדים כאשר קשה לי את לא מוותרת, אלא נותנת להתמודד עם הרבה אמפטיה, הקשבה והכלה, מאפשרת חיבור ופתיחות כמעט מידיים, ממוקדת מטרה. 
תמיד יודעת לשחר אווירה על ידי הומור קל, 
בהצלחה בהמשך דרכך , מאוד נהניתי לעבור איתך את התהליך, החוויה שלי שאילת שאלות שמעוררות מחשבה מעמיקה, שבדרך כלל הייתי בורחת עם תשובות לעצמי, השגתי את המטרה שהצבתי.

 

בברכה נ.

bottom of page